Republica Danga

Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Republica Danga

„ Danga nu e, adică e pretutindeni. Este o insulă, compusă din pulberea unei planete îndepărtate, unde legile fizicii terestre nu sunt chiar atât de riguroase. Aici nu se știe prea bine dacă oamenii mint, visează, sau trăiesc cu adevarat „


2 participanți

    Turism în România: De la Nicolae Ceaușescu la ...

    avatar
    March


    Mesaje : 10
    Puncte : 22
    Data de inscriere : 03/04/2015

    Turism în România: De la Nicolae Ceaușescu la ... Empty Turism în România: De la Nicolae Ceaușescu la ...

    Mesaj Scris de March Mar Apr 28, 2015 3:38 pm

    The Dude
    The Dude


    Mesaje : 6855
    Puncte : 6988
    Data de inscriere : 17/02/2015

    Turism în România: De la Nicolae Ceaușescu la ... Empty Re: Turism în România: De la Nicolae Ceaușescu la ...

    Mesaj Scris de The Dude Mar Apr 28, 2015 8:43 pm

    March !!!


    ...fii bine venit prieten drag... bounce bounce bounce bounce bounce bounce
    The Dude
    The Dude


    Mesaje : 6855
    Puncte : 6988
    Data de inscriere : 17/02/2015

    Turism în România: De la Nicolae Ceaușescu la ... Empty Re: Turism în România: De la Nicolae Ceaușescu la ...

    Mesaj Scris de The Dude Mar Apr 28, 2015 8:44 pm

    ...faza nasoala e ca imi pare ca si concursul asta o sa il pierdem....
    avatar
    Vizitator
    Vizitator


    Turism în România: De la Nicolae Ceaușescu la ... Empty Re: Turism în România: De la Nicolae Ceaușescu la ...

    Mesaj Scris de Vizitator Mar Apr 28, 2015 9:02 pm

    Bine te-am gasit , March ! Very Happy
    Despre turism .... a "evoluat" cum au evoluat toate in tara asta , inclusiv ..omul. Dar stii , nu ma mai intereseaza pt ca nu mai intrevad vreo solutie salvatoare !

    Continut sponsorizat


    Turism în România: De la Nicolae Ceaușescu la ... Empty Re: Turism în România: De la Nicolae Ceaușescu la ...

    Mesaj Scris de Continut sponsorizat


      Data/ora curentă este: Dum Mai 19, 2024 8:54 am