Republica Danga

Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Republica Danga

„ Danga nu e, adică e pretutindeni. Este o insulă, compusă din pulberea unei planete îndepărtate, unde legile fizicii terestre nu sunt chiar atât de riguroase. Aici nu se știe prea bine dacă oamenii mint, visează, sau trăiesc cu adevarat „


    JATHRO TULL la....BUZAU de Romania !!!!

    avatar
    Vizitator
    Vizitator


    JATHRO TULL  la....BUZAU de Romania !!!! Empty JATHRO TULL la....BUZAU de Romania !!!!

    Mesaj Scris de Vizitator Mier Iun 03, 2015 10:44 am

    cheers cheers

    Daaaa! IAN ANDERSON la ..Buzau !   Very Happy Very Happy
    avatar
    Vizitator
    Vizitator


    JATHRO TULL  la....BUZAU de Romania !!!! Empty Re: JATHRO TULL la....BUZAU de Romania !!!!

    Mesaj Scris de Vizitator Mier Iun 03, 2015 10:46 am

    avatar
    Vizitator
    Vizitator


    JATHRO TULL  la....BUZAU de Romania !!!! Empty Re: JATHRO TULL la....BUZAU de Romania !!!!

    Mesaj Scris de Vizitator Mier Iun 03, 2015 10:48 am

    la ...Buzau !!! Shocked aivazut  cheers Very Happy
    avatar
    Vizitator
    Vizitator


    JATHRO TULL  la....BUZAU de Romania !!!! Empty Re: JATHRO TULL la....BUZAU de Romania !!!!

    Mesaj Scris de Vizitator Sam Iun 13, 2015 5:27 pm

    Gluma se ingroasa ..au spectacol si la Galati pe ..20 iun 2015 ! Poate fi real ?
    HTG
    HTG


    Mesaje : 2095
    Puncte : 2126
    Data de inscriere : 17/02/2015

    JATHRO TULL  la....BUZAU de Romania !!!! Empty Re: JATHRO TULL la....BUZAU de Romania !!!!

    Mesaj Scris de HTG Sam Iun 13, 2015 10:11 pm

    Am dubii ca se va intampla...s-au petrecut tot felul de schimbari de ultim moment pe pagina lui Ian in legatura cu performantele din vara asta..

    Oricum, as face un drum pentru un club-concert...care e altceva (never seen Jethroo like that)

    Continut sponsorizat


    JATHRO TULL  la....BUZAU de Romania !!!! Empty Re: JATHRO TULL la....BUZAU de Romania !!!!

    Mesaj Scris de Continut sponsorizat


      Data/ora curentă este: Dum Mai 19, 2024 11:39 am