Republica Danga

Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Republica Danga

„ Danga nu e, adică e pretutindeni. Este o insulă, compusă din pulberea unei planete îndepărtate, unde legile fizicii terestre nu sunt chiar atât de riguroase. Aici nu se știe prea bine dacă oamenii mint, visează, sau trăiesc cu adevarat „


    Constitutia Republicii Danga

    Sfatuitorul
    Sfatuitorul
    Admin


    Mesaje : 830
    Puncte : 943
    Data de inscriere : 13/02/2015
    Localizare : Bucuresti

    Constitutia Republicii Danga Empty Constitutia Republicii Danga

    Mesaj Scris de Sfatuitorul Vin Feb 13, 2015 4:27 pm

    Republica Danga e o democratie populara.
    Republica Danga nu are alte reguli, legi, decrete, ori directive, in afara celor comune ale bunei cuviinte, ale educatiei si ale civilizatiei.
    In Republica Danga singura penalitate posibila este exilul.
    In Republica Danga este interzisa cenzura, dar incurajata autocenzura in situatiile in care afirmatii, atitudini si initiative, ori campanii contravin legilor statului roman, ori convetiilor stabilite cu cei ce guverneaza aceasta celula de retea.

    In Republica Danga oricine e binevenit... bounce
    Sfatuitorul
    Sfatuitorul
    Admin


    Mesaje : 830
    Puncte : 943
    Data de inscriere : 13/02/2015
    Localizare : Bucuresti

    Constitutia Republicii Danga Empty Re: Constitutia Republicii Danga

    Mesaj Scris de Sfatuitorul Vin Sept 17, 2021 11:09 am

    Republica Danga este pe cale sa isi schimbe gazda. Noi Administratori de domeniu vor avea pretentiile lor care au sa impuna modificari Constitutionale. Le vom discuta pe fiecare in parte si le vom adopta sau respinge numai in unanimitate !
    Sfatuitorul
    Sfatuitorul
    Admin


    Mesaje : 830
    Puncte : 943
    Data de inscriere : 13/02/2015
    Localizare : Bucuresti

    Constitutia Republicii Danga Empty Re: Constitutia Republicii Danga

    Mesaj Scris de Sfatuitorul Mar Feb 15, 2022 10:06 am

    Da. Atitudinea lui Articon e anticonstitutionala pe punctul nr.4, fiindca aduce atingere demnitatii si intimitatii unui user. Kavarna a procedat corect stergand postul si conteastatia este astfel respinsa.

    Articon, esti bine-venita si intens apreciata in aceasta comunitate. Incercarea de a iti impune un punct de vedere, chiar si a unuia corect menit sa corecteze o greseala nu iti da dreptul la nicio ingaduinta in ce priveste regulamentul. The Dude are acolo, aprobata de noi, o lume a sa. Numai el poate decide in interiorul ei, respectand insa normele constitutiei noastre si ale bunului simt. El asa a facut; tu nu.

    Sfatuitorul
    Sfatuitorul
    Admin


    Mesaje : 830
    Puncte : 943
    Data de inscriere : 13/02/2015
    Localizare : Bucuresti

    Constitutia Republicii Danga Empty Re: Constitutia Republicii Danga

    Mesaj Scris de Sfatuitorul Vin Iun 16, 2023 11:50 am

    Dragi concetatenti !! Republica va trece iarasi printr-o serie de schimbari, in asa fel incat activitatea de aici sa se armonizeze cu noile norme si cerinte ale retelei. Nu stiu exact in ce constau aceste adaptari, insa in principiu nu par sa existe consecinte care sa ne afecteze direct, in mod spectaculos. Voi reveni cu toate amanuntele de indata ce voi intra in posesia lor, oficial. Pana atunci vigilenta si incredere !!
    Sfatuitorul
    Sfatuitorul
    Admin


    Mesaje : 830
    Puncte : 943
    Data de inscriere : 13/02/2015
    Localizare : Bucuresti

    Constitutia Republicii Danga Empty Re: Constitutia Republicii Danga

    Mesaj Scris de Sfatuitorul Mar Sept 05, 2023 10:17 am

    Buna ziua stimati republicani... vor fi din nou schimbari de genul upgrade. Nu cred ca e nevoie sa explic mai mult, caci toate se vor regasi automat intr-o mai buna functionare a site-ului.

    Sa auzim numai de bine !!

    Continut sponsorizat


    Constitutia Republicii Danga Empty Re: Constitutia Republicii Danga

    Mesaj Scris de Continut sponsorizat

      Subiecte similare

      -

      Data/ora curentă este: Lun Mai 06, 2024 2:12 pm